Przejdz do tresci

Ośrodek wypoczynkowy

Zapraszamy do spędzenia wolnego czasu w Ośrodku Wypoczynkowym MARTINEZ w Lubrzy. Spędzicie tu Państwo niezapomniane chwile z dala od miejskiego zgiełku. Wśród otaczającej zieleni znajdziecie nie tylko relaks i odprężenie, lecz również mnóstwo atrakcji, których szczegóły znajdziecie w naszej ofercie.

Znajdujemy się 50 km na północ od Zielonej Góry, 70 km na południe od Gorzowa i 110 km na zachód od Poznania.

Ośrodek Wypoczynkowy MARTINEZ zlokalizowany jest w lesie na skraju wsi i jest oddalony od jeziora o ok. 750m (natomiast do jeziora typowo wędkarskiego tylko 200m, udostępniamy tez łódź wiosłową). Zewsząd otaczają nas lasy sosnowe, nic więc dziwnego, że już przed wojną dostrzeżono walory lecznicze tego miejsca lokalizując tu sanatorium dla osób cierpiących na choroby układu oddechowego. Dysponujemy 150 miejscami noclegowymi, a zakwaterowanie odbywa się w domkach turystycznych 4-, 8, 12-osobowych. Pokoje w domkach są w większości 2-osobowe, a jedna łazienka w większych domkach przypada na dwa pokoje.

Od maja 2007r. oddaliśmy do użytku budynek hotelowy, w którym zakwaterowanie znaleźć może 50 osób w pokojach 2,3-osobowych z łazienkami.

W Ośrodku funkcjonuje również bar, sala z kominkiem, salka konferencyjna oraz kuchnia (prawdziwie domowe jedzenie!), ponadto możecie Państwo spędzić swój wolny czas relaksując się na boiskach do siatkówki plażowej oraz piłki nożnej. Poza tym znajdziecie u nas miejsce do grillowania, zorganizowania ogniska, natomiast w barze zagrać można w cymbergaja lub piłkarzyki stołowe, a dzieci mogą miło spędzić czas na naszym placu zabaw.

Na naszym Ośrodku organizujemy również uroczystości rodzinne – np. wesela, komunie, urodziny.

Szczególnie gorąco zachęcamy do skorzystania z wypożyczalni sprzętu pływającego (kajaki, rowery wodne) oraz rowerów turystycznych. Jedną z głównych atrakcji Państwa pobytu może stać się organizowany przez nas spływ kajakowy, o dowolnie dobranej przez turystów długości trasy. Ośrodek jest doskonałym miejscem wypadowym do zwiedzania uroczych zakamarków Ziemi Lubuskiej.